Меню
Главная Блог Купити Traxxas в Україні

Купити Traxxas в Україні

14.11.2021

Traxxas найшвидше ім'я в Радіокеруванні (Radio Control®) – це ім'я номер один у продажах автомобілів Ready-To-Race® з нітро- та електричними радіоуправліннями (RC). Traxxas присвячений новаторському мисленню та захоплюючому дизайну, який дозволяє будь-кому легко розпочати роботу з радіокеруванням. Продукція Traxxas включає вантажівки, автомобілі, катери та квадрокоптери, а також повну лінійку аксесуарів для персоналізованого досвіду.

Traxxas розробляє та виробляє найшвидші та інноваційні радіокеровані машини Ready-To-Race® у світі з 1986 року. Моделі Traxxas повністю зібрані з потужними багатофункціональними радіосистемами та готові до роботи за лічені хвилини, включаючи суперкар Traxxas XO-1 зі швидкістю 100 кілометрів на годину. Продуктивність Traxxas, надійність та підтримка клієнтів світового класу – це все разом, забезпечене відзначеними нагородами радіоуправління, розраховане на довгі роки задоволення.

Герцог і герцогиня Сасекські принц Гаррі та Меган Маркл на острові Какаду в Сіднеї на Invictus Games 2018, брали участь у гонці Jaguar Land Rover Driving Challenge. На п'ятий день свого королівського туру по Австралії двоє шалено грали з дітьми та машинами з дистанційним керуванням Traxxas.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий


Товар добавлен в корзину
Оформить заказ Продолжить покупки